○فال روزانه○

nazer

ناظر ارشد
کاربر کتاب رمانی
LV
0
 
نوشته‌ها
104
پسندها
195
امتیازها
108
همین طور که از اسمم تاپیکم معلومه؛ در این قسمت فال روزانه ی هر ماه رو قرار می دیم.

فال امروز:1399/08/29
فال احساسی❤❤ بین خودتون و عشقتون👫

فروردین👫
دوستش داری وبهش فکر میکنی اونم دوستت داره کمی رابطتون سردشده برای خانومها رقیب ویا مخالفی دیده میشه که قصد داره بینتون جدایی ویا تفرقه اندازی کنه.

اردیبهشت👫
بهت فکر میکنه یه جورایی خوشش میاد ازت ودلتنگی دوطرفه بینتون دیده میشه اگر از هم دلگیرید باهم آشتی می کنید.

خرداد👫
بینتون دلتنگی دیده میشه شاید از هم دوربوده باشید ولی به زودی باهم دیدار دارید با یک رابطه ی گرم.

تیر👫
ازت خواسته ای داره ویا داشته که قبول نکردی ویا نمیکنی واین باعث میشه ناراحتت کنه مشکلاتی توی این رابطه هست هست که اگر صبر کنید حل خواهد شداز طرف آقا انگار کمی ناامید شدی ولی اونم احساس میکنه رقیب داره وکمی شک پیدا کرده.

مرداد👫
باپیام یا تناسی از طرفش ناراحت میشی وکارت غصه خوردن شده .دیدلرتون به تاخیر میفته وباعث میشه واز هم دور میشید.دوست داره بیاد جلو ولی موضوعی باعث نگرانی وترسشه.

شهریور👫
اقا ناراحتت کرده وناراحتی یه دوری ویه جدایی داریدولی به زودی دوباره بهت ابراز علاقه میکنه یا یک پیشنهاد تازه ازطرفش داری.

مهر👫
دوست داشتنتون دوطرفست.یه موفقیت تواین رابطه نصیبت میشه.باعشقت احتمالا سفر میری ویا بیرون باهم دیدار میکنید.

آبان👫
دلتنگی بینتونه ولی به زودی از طرفش با پیام یا تماسی خوشحال خواهید شدولی ممکنه دوباره بینتون یه بحث کوتاه بیفته.

آذر👫
بهت وفاداره ونسبت به قولی که داده هنوز پایبنده ولی این رابطه در یک دودلی قرار گرفته دوست داره باهات ادامه بده اگر قهرید آشتی میکنید.

دی👫
به قول وقرارش پایبنده اهل دروع نسبت بهت نیست اگر دورید یا قهر نزدیک میشوید وآشتی می کنید.

بهمن👫
اگر بهت پشت کرده چون ازت دلخوره ولی دوست داشتنتون بااینکه بینتون سرد شده ویا رابطه ای ندارید هنوز ولی دوطرفست.

اسفند👫
شخصی به رابطتون ودوست داشتنتون حسادت میکنه احساس تنهایی میکنی تواین رابطه ولی به زودی با پیام یا تماسی از طرفش خوشحال خواهی شد.
 

nazer

ناظر ارشد
کاربر کتاب رمانی
LV
0
 
نوشته‌ها
104
پسندها
195
امتیازها
108
1399.08.30
فال احساسی 💛💛 خودتون و عشقتون👫

فروردین👫
نسبت به هم وفادارید ولی مشکلاتی تو رابطتون وجرد داره كه موقت و كوتاهه و رابطتون بهتر ميشه.

اردیبهشت👫
دلتنگ و علاقمند به هم هستید، مشکلاتی توی این رابطتون هست که حل خواهد شد دوست داره با کاری و یا پیشنهادی خوشحالت کنه، دیداری که به زودی در پیشه از این فرصت برای گرم کردن رابطتون استفاده کنید.

خرداد👫
دلخوری از سمت آقا دیده میشه از طرفش با پیام یا تماسی ناراحت میشی.به هم فکر میکنید وبه زودی دیدار دارید.

تیر👫
دوری بینتون باعث شده دچار دلتنگی و ناراحتی بشید ازدستت دلخوره بهتره اگر کار اشتباهی کردی ازش عذر خواهی کنی.البته این فاصله ودلخوری برطرف میشه.

مرداد👫
اگر قهر کردید وباهم بحث داشتید باهم آشتی می کنید ولی باز احتمال بحثهای کوتاه بینتون هست دلتنگی دوطرفه دیده میشه.

شهریور👫
آقا نگرانتونه وخودش ناراحته احساس میکنه رقیب داره واین باعث کمی شک توی این رابطه شده از طرفش تماس داری برای ملاقات ودیدار.

مهر👫
بحث های پی در پی ودلخوریهایی که بینتون پیش اومده باعث شده بینتون فاصله ودلتنگی ودوری بیفته فکرش درگیره بااین حال به یادته اگر ترکت کرده دوباره به سمتت برمیگرده وآشتی دارید.

آبان👫
رقیبی در این رابطه هست (برای خانومها)که به رابطتون حسادت میکنه وسعی میکنه با دعا وسنگینی بینتون جدایی بندازه.مراقب باشید.

آذر👫
رابطه ای سرد دارید وبینتون دوری وفاصله ودلتنگی هست ولی به زودی با حرف یا خبری از طرفش خوشحال میشی.

دی👫
در حال حاضر مشکلاتی داره که باعث شده به قول وقراش عمل نکنه.در این رابطه برای خانومها یک رقیب احساسی ویا مخالف دیده میشه ولی آقا بهت فکر میکنه.

بهمن👫
رابطه ای که هنوز سرده ودیدارتون کمی تاخیر داره آقا ناراحته ازت ودرحال حاضر بهت پشت کرده ولی به زودی یک موفقیت توی این رابطه دارید که باعث خوشحالیتون میشه.

اسفند👫
دوست داشتنتون دوطرفست کمی بینتون سرد هست خودت بهش فکر میکنی اگر ازهم دور ویا قهرید به زودی آشتی دارید وبه هم نزدیک خواهید شد.
 

nazer

ناظر ارشد
کاربر کتاب رمانی
LV
0
 
نوشته‌ها
104
پسندها
195
امتیازها
108
فال احساس طرف مقابل♥️ یکِ آذر هزار و سیصد و نود و نه

فروردین👫
اطرافتون هستن دوستان یا حتی اطرافیانی که به شما و رابطه احساسی شما حسادت میکنن و ممکنه که حرف و انرژی های منفیشون روی شما تاثیر بزاره و رابطه تونو خراب کنه بزودی با کیس عاطفیتون یک دیدار عاطفی خیلی زیبا دارید و حرفاتونو برای شخص دیگه ای یا سوم این رابطه یا کسی دیگه ای به هیچ عنوان نزنید چون حسادت و انرژی هاشون رابطه تون رو به کل خراب میکنه و کلافه تون کنه ادمایی که دور و بر شمان تحمل دوست داشتن زیاد شما و طرفتون رو ندارن اگر بینتون کات هست بینتون واسطه نزترید و خودتون حتما قدم بردارید.

اردیبهشت👫
کیس عاطفیتون بسیار لجباز و مغروره، اما
بر خلافش دل مهربون و رئوفی داره و نیتش پاکه، علیرغم میل بتطنیشو یک مقداری بهتون پشت کرده یا باهاتون سرد شده اما به شدت شمارو دوست داره و بهتون فکر میکنه اکر کات هستید به زودی به سمت شما برمیگرده،
هم آغوشی، صحبتهای عاشقانه دارید
از حرف دل هم به زودی خبر میگیرید و بهتون میگه که چقدر شمارو دوست داشته و چقدر دلش برای شما تنگ شده بوده.

خرداد👫
توی رابطه تون سردی و گرمی زیاده یا بهم ریختگی خیلی داره دیده میشه ولی با گذشت زمان همه اینا حل میشه و همه این سردی و بهم ریختگی از بین میره خیلی قهرو آشتی زیاد باهم کردین یکمدت حتی بین هم کاتی داشتید که ازبین رفته و یا اگر کات هستید که دوباره به سمت هم برگشت دارید و دلتنگید و هر حسی شما به اون دارید متقابلا اونم به شماداره
بهتون زنگ میزنه و به سمت شما برمیگرده.

تیر👫
به زودی باهم دیدار اتفاقی اما پر از دلتنگی دارید
به شدت نسبت به شما دلتنگ و بی قراره
سر خودشو گرم میکنه که به شما فکر نکنه
اگر کات یا قهرید یا فکر میکنید فراموشتون کرده با یک حالت پشیمونی از یک اشتباه به سمت شما برمیگرده و بهتون ثابت میکنه که تمام فکرای شما اشتباه بوده انگار سعی میکردین که نبخشینش یا فراموشش کنید ولی با اولین جمله ای که به شما میگه و نگاهی که به صورتتون میکنه همه چیز و انگار فراموش میکنید
انگار یک نفر سومی این وسط داشته کار خرابی انجام میداده‌ و حرف میبرده و میاورده کسیکه شاید فکرشم نمیتونید بکنید.
روی وعده زمانی ۳ یا ۴ با هم دیدار دارید.

مرداد👫
کیس عاطفیتون واقعا دوستون داره و به شدت بهتون وفاداره به زودی در مسیر زندگیتون یک سری اتفاقات عالی برای رابطه تون میوفته که صحبت از تعهد، ازدواج، فاب شدن، پیشنهاد ، مسافرت دونفره،
که راه رابطه شمارو کلا عوض میکنه
نمیدونه باید چطوری احساسشو بهت بروز بده و خودشم کلافه و سردرگمه،
اگر کات یا قهر هستید یک رقیب زیرک دارید که شاید کمتر از دو روز یا سه روز بزاتون پوچ میشه اصلا رابطه شون جدی نیست و برای اینکه شمارو فراموش بکنه سمت کسی دیگه رفته و حتی کنار اون ادم داره به شما فکر میکنه و نمیتونه یک لحظه هم فکرشو از سمت شما دور کنه،
ولی در هر صورت رقیب داری و اونی که دوستش داری الان با کسی دیگه ست.

شهریور👫
اگر کات یا قهرید با یه پیشنهاد جدید تازه بهتون خوشحالتون میکنه اگر رقیب احساسی دارید تو رابطه تون روی وعده زمانی ۵ پوچ میشه یک پیروزی یا یک خوشحالی حال شکارو خوب میکنه و سعی میکنید فرصت دوباره بهش بدین.
اما هروقت میخواد به شما نزدیک بشه با رفتارتون دلسردش میکنید و حالا تو فکر فراموشی افتاده.

مهر👫
اگر باهم قهرید یا از هم دوریدخیلی زود به سمت هم برمیگردین سوتفاهم هایی که بینتونه با حرف زدن برطرف میشه
تا ۱ وعده زمانیه دیگه ۱ روز یا یک هفته براتون آشتی پیش میاد
اگر توی رابطه هستید مراقب باشید براتون سوتفاهم پیش نیاد یک اخطار براتون هست حواستون باشه صرفا قهرنمیشه ولی مراقب باشید چون باعث سردیه طولانی مدت میشه
کسایی که تو رابطه عاطفی هستید مراقب یه شخص دو بهم زن باشید.

آبان👫
دوست داشتنتون فوق العاده دو طرفه ست دیدار دارید هدیه بینتپن رد و بدل میشه و یک سوپرایز هم از سمت عشقتون خواهید داشت
میتونه معنوی یا مالی باشه یا انجام یک سری کارها که شما رو خیلی خوشحال میکنه در هر صورت از طرف کیس عاطفیتون سورپرایز دارید اگر کات هستید یک سری فاصله ایجاد میشه مثل بدگوویی مثل دوبهم زنی که حل میشه و برگشت هست.

آذر👫
از سمت کیس عاطفیتون با یک پیام یا تماس سورپرایز میشید به زودی رابطه سردتون تبدیل به یک رابطه خیلی گرم میشه اما خوشی این رابطه رو جار نزنید چون چشم توی رابطه تون خیلی زیاده مخصوصا پیگیری های یک شخصی از گذشته خودتون یا شریک عاطفیتون ممکنه یک آهی بکشه که تو رابطه تون سنگینی بیوفته و ممکنه مجدد باعث بروز اختلاف ،کات، یا سردی بشه ،
پس به هیچ عنوان خوب یا بد رابطه تون رو به هیچکسی نگید و جار نزنید.

دی👫
بااینکه خودتون دوستش دارید ولی بیشتر بساط لجبازی باهاش دارید و احساساتتونو بروز نمیدین و اینکار به شدت بده
کلا از اول احساس میکردین اگر بخواین احساساتتونو بروز بدین طرفتون پر رومیشه یا انگار توی ذهنتون بوده که نباید بروز بدین چون بده و این بدترین وجه شخصیتی شما بوده اما خب طرفتون دوستون داره و به زودی همو میبینید که میتونه اتفاقی ام باشه که لحظات خوبی و براتون ایجاد میکنه
اگر قهر یا کات هستید که اون شمارو مقصر میدونه و دیدتش عوض شده اما تمام تلاششو میکنه که شمارو فراموش کنه اما نمیکنه اما بریدگی ندارید.

بهمن👫
آرامشتون تو این رابطه دچار تغییرات و از بین رفتگی شده بلاتکلیف هستید
ولی به زودی اون آرامشی که میخواین و دوباره بدست میارید و به رابطه تون برمیگرده دوست داره که یک جورایی توجه یا علاقه تون رو بهش بیشتر نشون بدین و حواستون بیشتر بهش باشه و از اینکه سرد هستید و بهش ثابت نمیکنید یا نشون نمیدین که هواخواهش هستید و دوستش دارید داره عقب میکشه و فاصله شو داره باهاتون بیشتر از الان میکنه و به شدت ناراحت و غمگینه سعی کنید بیشتر نشون بدین و بیشتر بگید و نشون بدین دوستش دارید تا این دلسردی از بین بره و مانع از دورشدنش بشید حتی با هرجمله ساده ای بهش ثابت کنید که دوستش دارید این انتظار و ازتون داره که بهش ثابت بشه دوستش دارید اگر کات یا قهر هستید نمیتونه هیچکسی رو جای شما بزاره و شمارو محترم میدونه و به شدت دوستون داره.

اسفند👫
نسبت بهت داره بدقولی میکنه و با شما سرد و سنگین رفتار میکنه و دلش از یه رفتار شما سرد شده ولی از روی عمد نیستش قلبت دوستون داره و درگیره مسائل مالیه حتی تا مرز کات شدنم میرید دوستون داره، و منتظره این مشکلاتش حل بشه و یک قدم جدی سمتتون برداره اما زمان میبره شاید ۲ یا ۳ ماه ممکنه حل بشه اما فعلا جداایی مطلق نیست.
 

nazer

ناظر ارشد
کاربر کتاب رمانی
LV
0
 
نوشته‌ها
104
پسندها
195
امتیازها
108
‍ فال احساسی لنورماند بین خودتون و شخص احساسیتون ❤️ 1399.09.3

فروردين 👫
توی روابط احساسیتون شریک احساسیتون به زودی خبری بهتون میده. اگر در حروف اسمی یا فامیلیش حرف الف. ر. ی. تکرار شده خبر خوشی از سمتش دريافت میکنید.

اردیبهشت👫
تغییر و تحولاتی تو روابط احساسیت داری که باعثه تعجبت میشه

خرداد👫
توی روابط احساسی شریک احسایت میخواد درخواستی ازتون کنه

تیر👫
تو روابط احساسیت عشق و دوست داشتن دو طرفس. تا 8 وعده زمانی آینده یه سری تغییرات خیلی خوب احساسی براتون دیده میشه

مرداد👫
افرادی که تو رابطه کات شده هستن به زودی آشتی دارید و شروع دوباره.

شهریور 👫
امکان داره شریک احساسیتون برای مدتی ازتون دوری کنه. بستگی و طلسم براتون دیده میشه.

مهر👫
تو روابط احساسیتون یه مقداری سردی و فاصله و دوری ایجاد شده.

آبان👫
تو روابط احساسیتون از طرف شریک احساسیتون یک پیشنهاد دارید یا یک خبر خوب. اگر بینتون بحث و مشاجره بوده به آشتی ختم میشه

آذر👫
تو یک روابط احساس منتظره خبر هستی که این خبر به زودی به شما میرسه و خیلی براتون خوشحال کنندس.

دی👫
توی روابط احساسیتون نسبت به شریک احساسیت بی اعتماد شدید بهتره بهش اعتماد کنید

بهمن👫
تو رابطه احساسی شما عشق و علاقه رو به سردی رفته. اما تا دو وعده زمانی دیگه رابطتتون مثل قبل میشه. بستگی و سنگینی براتون دیده میشه

اسفند 👫
تا 8 وعده زمانی دیگه اگر بینتون بحث و مشاجره هست، بینتون آشتی میبینم و همچنین دیدار.
 

nazer

ناظر ارشد
کاربر کتاب رمانی
LV
0
 
نوشته‌ها
104
پسندها
195
امتیازها
108
فال روز تولد 99/09/04

دوست عزیزی که 4 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی مهربان، واقع بین، آماده ی کمک به دیگران و بسیار انعطاف پذیر هستید. با سخت کوشی و صداقت خاصی که دارید همه را تحت تأثیر قرار می دهید و از محبوبیت بالایی برخوردار هستید. با این همه باید به عادت بد دخالت در کارهای دیگران غلبه کنید تا مورد انتقادهای تند دیگران قرار نگیرید. امسال از لحاظ سلامتی نسبت به سال گذشته برای شما سال بهتری خواهد بود و به جز برخی مشکلات جزئی مانند کمر درد و سر درد با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود. امسال از لحاظ مالی نیز برای شما سال خوبی خواهد بود و در تمام طول سال از رفاه نسبی برخوردار خواهید بود و نوسان چندانی در وضعیت اقتصادی خود مشاهده نخواهید کرد. اگر در زمینه ی تجارت فعال هستید امسال فرصت های فوق العاده ای را برای گسترش کسب و کارتان و سرمایه گذاری در زمینه های سودآور در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر در کارتان به خلاقیت نیاز دارید باید بدانید امسال به اندازه ی کافی خلاق خواهید بود و در نتیجه پیشرفت زیادی خواهید داشت و در زمینه ی کاری خود اعتبار زیادی به دست خواهید آورد. امسال همسرتان با شما رفتار بسیار خوبی خواهد داشت و در رسیدن به اهدافتان صمیمانه با شما همکاری خواهد کرد و حتی اگر گاهی نتوانید همدیگر را درک کنید از حمایت عاطفی یکدیگر برخوردار خواهید بود. مجردها ممکن است امسال عشق زندگیشان را پیدا کنند. اسفند، مرداد و شهریور بهترین ماه های سال خواهند بود.

♈ فال روزانه متولدین فروردین
دقت کرده‌اید این اواخر چقدر همه کارها با تاخیر مواجه می شوند، امروز هم اوضاع همین طور خواهد بود و چیزی که در انتظارش بوده‌اید همچنان به تاخیر خواهد افتاد. با وجود تمام آرامشی که همیشه دارید ممکن است ناگهان اخلاقتان بهم بریزد و کمی عصبی شوید. خودتان را کنترل کنید، به زودی همه چیز روبراه خواهد شد. شما امروز با مقایسه میزان موفقیت ها و شکست هایتان دارید به شدت خودتان را مورد انتقاد قرار می دهید و ممکن است نواقص و کمبودهای خود را بزرگ نمایی کنید و بیرحمانه به اعتماد به نفس خود حمله کنید. انرژی خود را روی تکمیل کارهای نیمه تمامتان بگذارید تا با انجام آنها احساس خوبی پیدا کند و ببینید که می توانید موفق باشید.

فال حافظ متولدین فروردین
گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت
برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت
تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت
در حالی که مشغول تفریح و خوشگذرانی هستید ناگهان ممکن است به این فکر بیافتید که باید هر چه سریعتر به اهداف و رویاهایتان دست پیدا کنید. شاید هم رفتاری نسبتا تعصبی از خودتان نشان دهید و برای دفاع از چیزی که به شدت قبولش دارید با دیگران بحث و دعوا به راه بیندازید. شما در حال حاضر کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و خوشبختانه قدرت و توانایی لازم برای انجام آنها را نیز در اختیار دارید. در مقابل تمایلی که به سکوت اختیار کردن در برابر مسائل مهم احساس می کنید مقاومت کنید. شاید سکوت شما به مذاق بعضی ها خوش بیاید، اما مواجه شدن با سوال‌هایی که برایتان پیش آمده‌اند خیلی بهتر از این است که بخواهید نسبت به آنها بی تفاوت باشید.فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر: راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

♊ فال امروز متولدین خرداد
امروز ذهن منطقی و داشتن توانایی لازم برای در نظر گرفتن همه جوانب شما را به فردی ارزشمند برای دیگران تبدیل می کنند. شاید سرسختی و لجبازی دیگران هیچ حد و مرزی نداشته باشد، اما شما قدرت این را دارید که از خودتان انعطاف پذیری نشان بدهید. هر کاری که از دستتان بر می آید برای جلوگیری از وارد شدن به بحث و درگیری انجام دهید و بحث های قدیمی را دوباره مطرح نکنید. در رابطه عاطفی‌تان نیز امروز روز خوبی برای تصمیم گیری در مورد آینده این رابطه نیست و بحث های پیش پا افتاده و بی اهمیت ممکن است در نظرتان خیلی بزرگ جلوه کنند. این کار را برای روز دیگری بگذارید و امشب را همراه با کسی که دوست دارید به تفریح و خوشگذرانی بپردازید.فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود
 

nazer

ناظر ارشد
کاربر کتاب رمانی
LV
0
 
نوشته‌ها
104
پسندها
195
امتیازها
108
♋ فال روزانه متولدین تیر
روابط اجتماعی شما با شناخت آدم های جدید و تجربه های تازه جان تازه ای به خود گرفته‌اند، اما بعضی برخوردهای تند می توانند باعث شوند بیش از این که خوشحال و سرزنده باشید دچار خشم و هیجانات عصبی شوید. شاید یک نفر شما را تشویق و امیدوار کند، اما ده نفر دیگر ته دلتان را بلرزانند و نسبت به آن چه می خواهید انجام دهید دلسردتان کنند، اما این دلیل خوبی برای رها کردن رویاها و اهدافتان نیست. تصورات اشتباهی که مانع پیشرفتتان می شوند را رها کنید ، آنچه در گذشته درست بوده ممکن است در آینده کاملا اشتباه باشد. همراه با کسی که دوست دارید در جمع های دوستانه حضور پیدا کنید و به همه نشان دهید چقدر به یکدیگر احترام می گذارید.فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد
شما در حال حاضر تمام فکر و ذکرتان را روی اتفاقات خاصی متمرکز کرده‌اید و هر انحرافی از اولویت‌هایتان می تواند باعث شود شما گیج و عصبی شوید. انگار همه چیز چند برابر بزرگ تر شده است و همین باعث شده داشتن نگرشی صحیح و منطقی نسبت به فرق بین آنچه مهم و آن چه بی اهمیت است برایتان سخت باشد. انتظارات بیش از اندازه ای که دارید ممکن است باعث شوند مسئولیت ها و وظایفی بیش از حد توانتان را به عهده بگیرید. بدون شک سرتان شلوغ تر از همیشه خواهد بود، اما همین سخت کوشی شما باعث خواهد شد که در مرکز توجه دیگران قرار بگیرید. هر اتفاقی هم که افتاد خونسردی خود را حفظ کنید و همان چیزی باشید که از یک رهبر در ذهن خود دارید.فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

♍ فال امروز متولدین شهریور
امروز شما کمی بازیگوش شده‌اید و این می تواند واکنشی منفی در برخی از اطرافیانتان که نگرششان با شما فرق دارد ایجاد کند. اگر کسی دوست ندارد با شما همراه شود از او فاصله بگیرید، شاید آنها دلشان نخواهد شما به بعضی از خواسته هایتان برسید و قصد و غرضی در کار باشد. به آنها نشان دهید که این حالت سرخوش و بازیگوشتان دلیل بی حواسی و فریب خوردن شما نمی‌شود. شما دقیقا می دانید که چه می خواهید و کجا می خواهید بروید و اگر در مسیر درست باشید منابع مادی و معنوی نیز به کمکتان خواهند آمد. با این حال شاید لازم باشد برخی الگوها و رفتارهای قدیمی را برای رسیدن به خواسته‌هایتان کنار بگذارید.فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.
 

nazer

ناظر ارشد
کاربر کتاب رمانی
LV
0
 
نوشته‌ها
104
پسندها
195
امتیازها
108
♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر
با وجود این که ممکن است بخواهید امروز را در کنار خانواده و دوستانتان خوش بگذرانید ، امواج تغییرات انقلابی همچنان در زندگی شما در جریان هستند و ممکن است ناگهان مجبور شوید این جمع دوست داشتنی را برای انجام کارهایی که در انتظارتان هستند ترک کنید. شما در حال حاضر تمام منابع لازم برای انتخاب یک هدف بلند پروازانه را در اختیار دارید، پس شجاع باشید و خودتان را درگیر چیزهای کوچک و بی اهمیت نکنید. شاید ترس از ناشناخته ها باعث شود دست و دلتان بلرزد و انتخاب مسیر برایتان دشوار شود. یادتان باشد که تمام موفقیت های بزرگ با انتخاب راه های ناشناخته و قدم گذاشتن در راهی که دشوار به نظر می رسیده به وجود آمده‌اند.

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل ******صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

♏ فال روزانه متولدین آبان
امروز به این موضوع پی خواهید برد که شما و یکی از نزدیکانتان نگرش‌هایی متفاوت نسبت به زندگی دارید و اکنون زمان آن رسیده است که تعهداتی که نسبت به هم دارید را به طور مجدد مورد بررسی قرار داده و یا با هم کنار آمده و یا مسیرهایتان را از هم جدا کنید. افکار و ایده هایی که در مورد داشتن یک رابطه عاطفی دارید ممکن است به طور کاملا جدی تغییر کنند. شما این اجازه را دارید که با دیگران مخالفت کنید، به شرط آن که رفتارتان ناخوشایند نباشد. یادتان باشد که داشتن ایده ها و نگرش های متفاوت می تواند به رابطه شما هیجان ببخشد، به شرط آن که اجازه ندهید خودخواهی و غرور اوضاع را بهم ریخته و از کنترلتان خارج کند.

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

♐ فال روزانه متولدین آذر
امروز دلتان می خواهد ارزش وجودی خود را نمایش دهید، اما گرفتن این تصمیم مهم که باید از چه طریقی این کار را انجام دهید خیلی دشوار به نظر می رسد و موقعیت های خوب زیادی برای انجام آن به نظرتان می رسند. این ماجراجویی ها می توانند برای شما با افزایش اعتماد به نفستان همراه باشند، اما بهتر است به جای کارهای نمایشی انرژی خود را روی تصویرپردازی در رابطه با فرصت های آینده تان متمرکز کنید. این که تغییراتی که دارند در زندگیتان ایجاد می شوند مادی باشند یا معنوی و روانی تفاوت چندانی ندارد، آنچه اهمیت دارد این است که زاویه دید خود را گسترش دهید. شاید زمان حال وابسته به گذشته تان باشد، اما آینده تان به هیچ چیز جز زمان حال مربوط نیست.فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را درست می کند
 

nazer

ناظر ارشد
کاربر کتاب رمانی
LV
0
 
نوشته‌ها
104
پسندها
195
امتیازها
108
♑ فال روز متولدین دی
در زندگی شما هیچ جایی برای تفکر محدود و کوتاه بینی وجود ندارد؛ هیچ چیزی نمی‌تواند شما را محدود کند و زمان تغییر و تحول برای شما فرا رسیده است و شما همچون کرم ابریشمی هستید که دارد تبدیل به پروانه ای زیبا می شود. البته رویاهایتان بدون تلاش و زحمت به واقعیت بدل نخواهند شد و برای این که از پیله ای که به دورتان پیچیده شده است رها شوید باید زحمت بکشید. اگر سرعت پیشرفتتان کند به نظر می رسد هیچ لزومی ندارد که نا امید یا دلسرد شوید، همه چیز در نهایت طبق خواسته‌هایتان پیش خواهد رفت. اگر عشقتان گاهی سعی دارد جلوی بلندپروازی هایتان را بگیرد او را سرزنش نکنید، او چیزی جز خیر و صلاح شما نمی‌خواهد و هیچ منظور بدی ندارد.


فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.
♒ فال متولدین بهمن
اگر شور و هیجان بیشتری از خودتان نشان دهید فرصت های بیشتری برای رشد شخصی و حرفه ای در اختیار خواهید داشت، یا بهتر بگوییم، فرصت هایی که دارید را بهتر خواهید دید. به جای این که سعی کنید وضعیت فعلی خود را حفظ نمایید و از محدودیت هایی که برای خود ساخته اید فراتر بروید. در مسیر رسیدن به اهداف و خواسته‌هایتان طبیعتا گاهی با امواجی از ترس روبرو خواهید شد، اما نباید اجازه دهید این ترس ها عقل و منطقتان را از کار بیندازند. امروز ممکن است احساساتی شده و در بحث های فلسفی که در رابطه با آنها اختلاف نظرهای جدی با طرف مقابلتان دارید شرکت کنید، اما باید آمادگی لازم برای به چالش کشیده شدن باورها و افکارتان را داشته باشید.فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

♓ فال روزانه متولدین اسفند
شما دارید قدم به دنیای جدید هیجان‌انگیزی می گذارید و شاید این طور احساس کنید که رویاهایتان دارند به حقیقت می پیوندند. حالا که اهدافتان در دسترستان قرار گرفته‌اند باید جلو بروید و نسبت به میل عمیقی که به موفق شدن احساس می کنید بی تفاوت نباشید. برای رسیدن به آنچه از آینده در ذهن خود دارید تمام عقل و خرد خود را به کار بگیرید. با وجود این که احساس می کنید باید بیش از اندازه به خودتان فشار بیاورید، این را هم در نظر داشته باشید که پرداختن به مسائل معنوی و احساسات خود را فراموش نکنید تا از مسیر درست منحرف نشوید. آن موبایل لعنتی را قبل از خواب کنار بگذارید! اصلا آن را وارد اتاق خوابتان نکنید!فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.
 
  • پسندیدم
واکنش‌ها[ی پسندها]: elina-^
بالا