معرفی گروه بلک پینک

Mary_

مدیر بخش هنر و ادب
پرسنل مدیریت
مدیر اجرایی
گرافیست
کاربر هنرمند
کاربر خاص
LV
0
 
نوشته‌ها
281
پسندها
226
امتیازها
128
جوایز
4
محل سکونت
کهکشانا
بلک پینک
~BLΛƆKPIИK~


بلک‌پینک (به کره ای: 블랙핑크) (به انگلیسی: تلطیف به شکل BLACKPINK یا BLΛƆKPIИK) یک گروه دخترانه کره‌ای است که توسط کمپانی وای‌جی انترتینمنت پایه‌گذاری شد. این گروه از چهار عضو به نام‌های جیسو، جنی، رزی و لیسا تشکیل شده‌است. بلک پینک تنها گروه کمپانی وای‌جی انترتینمنت است که رهبر ندارد. آنها اولین گروه دخترانه هستند که در جدول جهانی فروش آهنگ بیلبورد چهار آهنگ با رتبه نخست دارند. حساب اصلی اینستاگرام بلک پینک با بیش از ۳۱ میلیون دنبال‌کننده، بیشترین مقدار دنبال‌کننده برای یک گروه دخترانه در کره جنوبی را داراست.


با توجه به عکس...(از چپ به راست)
جنی، رزی، لیسا، جیسو

معرفی اعضا:

کیم جیسو، زاده ۳ ژانویه ۱۹۹۵ در سئول کره ی جنوبی است. نام هنری او «جیسو» است. جیسو بزرگترین عضو گروه بلک پینک است. جیسو متولد و پرورش یافته کره جنوبی است.


جنی کیم، زاده ۱۶ ژانویه ۱۹۹۶ در سئول کره جنوبی است. او با نام هنری «جنی» شناخته می‌شود.جنی رپر و خواننده اصلی این گروه است. جنی متولد کره جنوبی و زندگی کرده نیوزلند است


لالیسا مانوبان، زاده ۲۷ مارس ۱۹۹۷ در بانکوک تایلند است. نام هنری او «لیسا» است. لیسا رقصنده اصلی این گروه است. او متولد و بزرگ شده کشور تایلند است.

رُزاَن پارک، زاده ۱۱ فوریه ۱۹۹۷ در آوکلند نیوزیلند است. او با نام هنری «رُزِی» شناخته می‌شود. رزی خواننده اصلی این گروه است. رزِی متولد نیوزیلند، بزرگ شده و تحصیل کرده ملبورن استرالیا است.


نام این گروه در معنای لغوی فارسی به معنای سیاه‌صورتی است. هدف از این نام‌گذاری نمایش دو جنبهٔ متفاوت از این گروه است؛ اول جنبهٔ صورتی که نشاندهندهٔ زیبایی و معصوم بودن است و دوم جنبهٔ سیاه که نشان دهندهٔ سرکشی و یاغی بودن است. در کل این نام زیبایی درظاهر و در عین یاغی و کشنده بودن در را مجسم می‌کند.

نام طرفداران گروه بلک پینک، بلینک (به انگلیسی: BLINK) است که حروف اول و آخر نام این گروه است، بلینک در زبان انگلیسی به معنای «چشمک» است.

امیدوارم خوشتون بیاد:ghalb014.gif:Ijjjol
 
بالا