معرفی معرفی و نقد رمان | نینا ساعی کاربر انجمن کتاب رمان

نینا

کاربر کتاب رمانی
کاربر کتاب رمانی
LV
0

پسندها
114
امتیازها
93
نام رمان: اسرار تاریک

نویسنده: نینا ساعی

ژانر: ترسناک، معمایی، عاشقانه.

ساعت پارت گذاری: نامعلوم

هدف: ترس و اضطراب

خلاصه:

فریادهای نیمه شب، اسراری نهفته در دل تاریک شب، زمانی که ارواح ناآرام، در دل شب از بستر خود بیرون می آیند و دختری که باید پرده از سرار نیمه شب های تاریک بردارد که این اسرار، سرنوشت او را رقم خواهد زد؛ گاهی تلخ و گاهی شیرین از جنـ*ـس عشق...

مقدمه:

احساسی ست بسی ترسناک

آنگاه که زبانت مرده و محتاج کلامی

آنگاه که چشمان تو خشکیده و محتاج اشکی

آنگاه که دلت مرده و محتاج محبت

آنگاه که نیازت به کسان باشد و
هیچ کس نباشد...
رمان اسرار تاریک

آخرین ویرایش:

Naz...

مدیریت کل انجمن
پرسنل مدیریت
مدیریت کل انجمن
LV
1

پسندها
1,145
امتیازها
478
جوایز
6
سلام عزیزم تا حالا دوپارت از رمان اسرار تاریک گذاشتی و خوندم خواستم بگم توصیفاتت خیلی خوبه اگه به همین روند پیش بری لحظات حساس رمان فوق العاده میشه و اون حسی رو که باید به خواننده القا می کنه! مخصوصا این که ژانر ترسناک هم هست. علائم نگارشی و جمله بندی هم جای ایراد نداشت.
خلاصه هم که گنگی و جذابیت خودشو داشت و همچنین مقدمه...پارت بیشتری بزاری جزئی تر نقد میکنم فعلا تا اینجا خسته نباشی قلمت مانا :قلب:

• پسندیدم
واکنش‌ها[ی پسندها]: نینا

نینا

کاربر کتاب رمانی
کاربر کتاب رمانی
LV
0

پسندها
114
امتیازها
93
سلام عزیزم تا حالا دوپارت از رمان اسرار تاریک گذاشتی و خوندم خواستم بگم توصیفاتت خیلی خوبه اگه به همین روند پیش بری لحظات حساس رمان فوق العاده میشه و اون حسی رو که باید به خواننده القا می کنه! مخصوصا این که ژانر ترسناک هم هست. علائم نگارشی و جمله بندی هم جای ایراد نداشت.
خلاصه هم که گنگی و جذابیت خودشو داشت و همچنین مقدمه...پارت بیشتری بزاری جزئی تر نقد میکنم فعلا تا اینجا خسته نباشی قلمت مانا :قلب:
وای مرسی نازی خوشگلم.😘

Mary_

مدیر بخش هنر و ادب
پرسنل مدیریت
مدیر اجرایی
گرافیست
کاربر هنرمند
کاربر خاص
LV
0

پسندها
234
امتیازها
128
جوایز
4
سلام عزیز تا پارت 2رمان جالب و قشنگ بود و منتظر پارت های بعدی هستیم. خوب توصیفاتت رو بیان میکردی و حس هارو قشنگ به خواننده منتقل میکردی. علائم نگارشی به نظرم مشکلی نداشت اما بعضی قسمت ها مثل پارت اول قسمتی که گفتین"نگاهی پله های مارپیچی" کلمه ی به رو فراموش کردین و پارت دوم قسمت"استاد درحال تدربس بود" در قسمت تدریس غلط املایی دارید. قلم زیبایی داری پایدار🌹

نینا

کاربر کتاب رمانی
کاربر کتاب رمانی
LV
0

پسندها
114
امتیازها
93
سلام عزیز تا پارت 2رمان جالب و قشنگ بود و منتظر پارت های بعدی هستیم. خوب توصیفاتت رو بیان میکردی و حس هارو قشنگ به خواننده منتقل میکردی. علائم نگارشی به نظرم مشکلی نداشت اما بعضی قسمت ها مثل پارت اول قسمتی که گفتین"نگاهی پله های مارپیچی" کلمه ی به رو فراموش کردین و پارت دوم قسمت"استاد درحال تدربس بود" در قسمت تدریس غلط املایی دارید. قلم زیبایی داری پایدار🌹
مرسی عزیزم دلم به خاطر نقد زیبات.
خوب شد یادآوری کردی الان درستش می کنم.😘

Imzhrw.sl

مدیر تایپ رمان
پرسنل مدیریت
مدیر اجرایی
حامی
ناظر انجمن
LV
0

پسندها
573
امتیازها
288
جوایز
3
سلام عزیزم
داستان رمانت رو تا اینجای کار دوست داشتم. ماجراهاش جالب بود. ولی نکته ای ک توجهمو جلب کرد این بود ک حس میکنم یکم روندش تنده
ماجراهای دیگ ای هم بینش قرار بده. مثلا یکم زندگی معمولی خود شخصیت رو چاشنی رمانت کن
مثلا یه مکالمه عادی بین صنم با مامان و باباش قبل اینکه برن سرکار یا یه همچین چیزایی

خسته نباشی عزیزم😘🌹

نینا

کاربر کتاب رمانی
کاربر کتاب رمانی
LV
0

پسندها
114
امتیازها
93
سلام عزیزم
داستان رمانت رو تا اینجای کار دوست داشتم. ماجراهاش جالب بود. ولی نکته ای ک توجهمو جلب کرد این بود ک حس میکنم یکم روندش تنده
ماجراهای دیگ ای هم بینش قرار بده. مثلا یکم زندگی معمولی خود شخصیت رو چاشنی رمانت کن
مثلا یه مکالمه عادی بین صنم با مامان و باباش قبل اینکه برن سرکار یا یه همچین چیزایی

خسته نباشی عزیزم😘🌹
سلام عزیزم خیلی ممنون.
بله درست می گین من مشکلم همیشه این بوده 😂 چشم.

• پسندیدم
واکنش‌ها[ی پسندها]: Naz...
بالا